Jump to content
XCOMUFO & Xenocide

Polish Clan - Consolidation


Guest bergi

Recommended Posts

I am a new one in the Forum and would like to share knowledge and experience with other Polish Players. Maybe we should consolidate ourselves? Do you think it is a good idea? Edited by bergi
Link to comment
Share on other sites

Jakas wieksza serie gier rozegrac moge dopiero po 14tym (poprawki) ale jutro mam pierwszy egzam wiec bede pewnie skonany wiec zasiade do UFO :) Mozecie spodziewac sie mnie od godziny 13stej :)

 

 

 

moznaby przy okazji skonstruowac jakas mini liste gg:

 

CMHQ_Ketonur 6623752

Link to comment
Share on other sites

Bardzo słusznie Ketonur. Zaczynam listę Sparingpartnerów.

 

1. CMHQ_Ketonur, GG:6623752

2. GG: 2964954, login na serwerze <UFO2000>: Godziemba

Edited by bergi
Link to comment
Share on other sites

1. CMHQ_Ketonur, GG:6623752

2. GG: 2964954, login na serwerze <UFO2000>: Godziemba

3. GG: 2443299, CMHQ_Widget

 

 

P.S. Macie już wszystko pokonfigurowane, mapy, dodatki, zestawy broni ? Podstawowa rzecz, to zainstalować UFO 2000 na obu wersjach UFO. Siedzałem wczoraj trochę nad różnymi stronami i znalazłem wiele ciekawostek. Jest np. mapa z lądowaniem w Normandii. Teraz tylko zrobić do tego weapon-pack i Combat Mission jak malowany :D

Link to comment
Share on other sites

Obie wersje UFO (Enemy Unknown jak i Terror from the deep) powinny byc od jutra dostepne na http://www.cmhq.pl Wyslalem je dzisiaj Klodowi z prosba podmienienia nimi poprzedniej wersji, spieprzonej swoja droga.

 

Mape z ladowania w Normandii tez znalazlem :) To musi byc dopiero radocha :)

 

Jestem obecnie w polowie prac nad spolszczeniem UFO2000, jako, ze moj angielski byl kiedys dobry (5lat nieuzywany), a obecnie juz tak wybitny nie jest oraz z problemami polegajacymi na zawilosci polskiego bede sie do was zwracal czasami z prosbami o pomoc. Oto kilka najwazniejszych :)

 

 

"Armoury layout exported as weapon set template to [xxx]"

 

"F6: Save as weapon set template"

 

"IEEE-754 compatible 64-bit floating point arithmetics is not supported" (zastanawiam sie czy takie rzeczy wogole tlumaczyc)

 

 

weapon set przetlumaczylem jako Arsenal i pod takim haslem wystepuje w grze. Najwiekszy problem mialem z "Aimed" i "Snap" w samej grze. Dodanie dluzszych wyrazow powodowalo, ze wychodzily poza przyciski. Jest wiec "Mierzony" i "Z biodra" mam nadzieje, ze ludzie to przelkna :)

 

 

 

Zalaczam probna wersje tlumaczenia. Nalezy wrzucic ja do katalogu UFO2000/translations i w opcjach zmienic jezyk na "polish" :) Wszelkie uwagi mile widziane. Nie potrafie niestety wstawic polskich znakow. O ile wygladaja one normalnie podczas edycji pliku (wystarcza notepad) to po odpaleniu gry pojawiaja sie w ich miejscu "krzaki". Zagladajac na tlumaczenia bialoruskie czy lotewskie widze, ze w jakis sposob problem ten obeszli, nie wiem jednak jak :(

 

 

Nie kumam tez tego : "start sitting if second" znajduje sie w opcjach, nie wiem po prostu za co to odpowiada :(

Edited by Ketonur
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 6 months later...

Witam wszystkich fanatyk?w serii X-Com, chętnie z kimś zagram i wespre Polish Clan ;). Moje GG 5607392 :) czekam na mecze. Mam jeszcze jedno pytanie , jak sie logujecie na server?? bo mi nie łączy się coś:/ a chętnie bym pograł.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...