Jump to content

Polish Clan - Consolidation

• Please log in to reply
11 replies to this topic

#1 Guest_bergi_*

Guest_bergi_*
  • Guests

Posted 07 September 2006 - 02:50 AM

I am a new one in the Forum and would like to share knowledge and experience with other Polish Players. Maybe we should consolidate ourselves? Do you think it is a good idea?

Edited by bergi, 07 September 2006 - 02:57 AM.

#2 Guest_bergi_*

Guest_bergi_*
  • Guests

Posted 07 September 2006 - 04:29 PM

po prostu umawiajmy się tutaj na sparingi :D

#3 Ketonur

Ketonur

Sergeant

• Forum Members
  • PipPipPip
  • 18 posts

Posted 07 September 2006 - 04:52 PM

Jakas wieksza serie gier rozegrac moge dopiero po 14tym (poprawki) ale jutro mam pierwszy egzam wiec bede pewnie skonany wiec zasiade do UFO :) Mozecie spodziewac sie mnie od godziny 13stej :)

moznaby przy okazji skonstruowac jakas mini liste gg:

CMHQ_Ketonur 6623752

#4 Guest_bergi_*

Guest_bergi_*
  • Guests

Posted 08 September 2006 - 12:32 AM

Bardzo słusznie Ketonur. Zaczynam listę Sparingpartnerˇw.

1. CMHQ_Ketonur, GG:6623752
2. GG: 2964954, login na serwerze <UFO2000>: Godziemba

Edited by bergi, 08 September 2006 - 12:34 AM.

#5 CMHQ_Widget

CMHQ_Widget

Squaddie

• Forum Members
  • PipPip
  • 1 posts

Posted 08 September 2006 - 04:53 AM

1. CMHQ_Ketonur, GG:6623752
2. GG: 2964954, login na serwerze <UFO2000>: Godziemba
3. GG: 2443299, CMHQ_Widget

P.S. Macie już wszystko pokonfigurowane, mapy, dodatki, zestawy broni ? Podstawowa rzecz, to zainstalować UFO 2000 na obu wersjach UFO. Siedzałem wczoraj trochę nad rˇżnymi stronami i znalazłem wiele ciekawostek. Jest np. mapa z lądowaniem w Normandii. Teraz tylko zrobić do tego weapon-pack i Combat Mission jak malowany :D

#6 Ketonur

Ketonur

Sergeant

• Forum Members
  • PipPipPip
  • 18 posts

Posted 08 September 2006 - 07:04 PM

Obie wersje UFO (Enemy Unknown jak i Terror from the deep) powinny byc od jutra dostepne na http://www.cmhq.pl Wyslalem je dzisiaj Klodowi z prosba podmienienia nimi poprzedniej wersji, spieprzonej swoja droga.

Mape z ladowania w Normandii tez znalazlem :) To musi byc dopiero radocha :)

Jestem obecnie w polowie prac nad spolszczeniem UFO2000, jako, ze moj angielski byl kiedys dobry (5lat nieuzywany), a obecnie juz tak wybitny nie jest oraz z problemami polegajacymi na zawilosci polskiego bede sie do was zwracal czasami z prosbami o pomoc. Oto kilka najwazniejszych :)

"Armoury layout exported as weapon set template to [xxx]"

"F6: Save as weapon set template"

"IEEE-754 compatible 64-bit floating point arithmetics is not supported" (zastanawiam sie czy takie rzeczy wogole tlumaczyc)

weapon set przetlumaczylem jako Arsenal i pod takim haslem wystepuje w grze. Najwiekszy problem mialem z "Aimed" i "Snap" w samej grze. Dodanie dluzszych wyrazow powodowalo, ze wychodzily poza przyciski. Jest wiec "Mierzony" i "Z biodra" mam nadzieje, ze ludzie to przelkna :)

Zalaczam probna wersje tlumaczenia. Nalezy wrzucic ja do katalogu UFO2000/translations i w opcjach zmienic jezyk na "polish" :) Wszelkie uwagi mile widziane. Nie potrafie niestety wstawic polskich znakow. O ile wygladaja one normalnie podczas edycji pliku (wystarcza notepad) to po odpaleniu gry pojawiaja sie w ich miejscu "krzaki". Zagladajac na tlumaczenia bialoruskie czy lotewskie widze, ze w jakis sposob problem ten obeszli, nie wiem jednak jak :(

Nie kumam tez tego : "start sitting if second" znajduje sie w opcjach, nie wiem po prostu za co to odpowiada :(

Edited by Ketonur, 08 September 2006 - 07:08 PM.

#7 Guest_bergi_*

Guest_bergi_*
  • Guests

Posted 09 September 2006 - 02:31 AM

"F6: Save as weapon set template" - może chodzi o zachowanie danych ustawień jako default'owych?

#8 jarcio

jarcio

Squaddie

• Forum Members
  • PipPip
  • 3 posts

Posted 03 April 2007 - 01:21 PM

jest ktos tutaj ? Chce mi sie grac :P

#9 LobsterManX

LobsterManX

Squaddie

• Forum Members
  • PipPip
  • 8 posts

Posted 04 April 2007 - 12:48 AM

no cho :D
moje gg to 4080286

#10 quick-fire

quick-fire

Squaddie

• Forum Members
  • PipPip
  • 1 posts

Posted 06 October 2007 - 05:38 AM

Mi się coś nawet z serwerem nie chce połączyć ;/

mam: 0.7.1086 - Latest Beta
i dupa

#11 Simon

Simon

Squaddie

• New Forum Members
  • PipPip
  • 1 posts

Posted 09 October 2007 - 07:19 PM

Witam wszystkich fanatyk?w serii X-Com, chętnie z kimś zagram i wespre Polish Clan ;). Moje GG 5607392 :) czekam na mecze. Mam jeszcze jedno pytanie , jak sie logujecie na server?? bo mi nie łączy się coś:/ a chętnie bym pograł.
Pozdrawiam

#12 wastelandmerc

wastelandmerc

Sergeant

• Forum Members
  • PipPipPip
  • 16 posts

Posted 10 October 2007 - 07:22 AM

Ta inicjatywa nadal żyje? z chęcią zagrałbym z kimś (szczeg?ły ustawi się przez pm).

Edited by wastelandmerc, 10 October 2007 - 07:23 AM.